W oberży Czarny Groń nagrywano kolejny odcinek kulinarnego programu "Rączka gotuje". Będzie go można
Znany kucharz odwiedził oberżę

W oberży Czarny Groń nagrywano kolejny odcinek kulinarnego programu "Rączka gotuje". Będzie go można obejrzeć już 23 czerwca i 7 lipca w TVP Katowice.

Już po raz drugi oberża Czarny Groń w Rzykach-Praciakach koło Andrychowa gościła telewizję. Kilka miesięcy temu materiał kręciła tam TV Silesia, tym razem ich gościem był Remigiusz Rączka, kucharz i gospodarz programu TVP Katowice "Rączka Gotuje", który razem Szefem Kuchni oberży "Czarny Groń" pichcił regionalne dania.

"Rączka gotuje" to cotygodniowy program kulinarny, w którym znany i lubiany kucharz ślaski Remigiusz Rączka prezentuje przepisy na różne dania zarówno popularne ślaskie potrawy ale np. w nowych wersjach, jak i mniej znane, czy zapomniane regionalne przysmaki. Wszystko to okraszone duzą porcją dobrego humoru i śląskiej godki w wykonaniu bohatera i jego gości.

Całość nagrania będzie można zobaczyć już 23 czerwca (sobota) oraz 7 lipca (sobota) o godzinie 18:00 w TVP Katowice.

(MG)

Zobacz również:
Karmelicka dalej dziurawa
Pozwiedzaj Wadowice nie wychodząc z domu
W zeszłym roku wygrał kabanos, co wygra teraz?
Uwaga przymrozki!
Podziel się posiłkiem ze stowarzyszeniem
Wyjątkowa pełnia Księżyca. Będzie co oglądać
Ciekawe miejsca: Stacja Skawce
Rynek mamy piękny, a lewica jest zła?

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-3 #1 Ritka 2012-06-16 12:28
Lubię gościa.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.