Słońce, fontanna, rowerzyści, bazylika: takie rzeczy będzie można zobaczyć w najnowszym klipie 24-l
Wadowiczanka Karina Opyrchał kręciła na rynku swój kolejny klip

Słońce, fontanna, rowerzyści, bazylika: takie rzeczy będzie można zobaczyć w najnowszym klipie 24-letniej wadowiczanki Kariny Opyrchał, do którego zdjęcia były kręcone na Placu Jana Pawła II w Wadowicach.

W czwartek (12.04) spore zdziwienie mieszkańców, pielgrzymów i turystów wywołały czerwono białe taśmy ogradzające płytę wadowickiego rynku oraz rozgrzewający się na swoich rowerach rowerzyści. Jak się okazało, na Placu Jana Pawła II w Wadowicach swój kolejny klip, tym razem do piosenki "To twój dzień" kręciła z ekipą Karina Oprychał.

W teledysku wystąpili Tomasz Kramarczyk, Wojciech Czermark i Rafał Radwan, multimedaliści mistrzostw świata w trialu rowerowym z Kramarczyk Team a także młode tancerki z Andrychowa.

Muzyka z kręconego dziś klipu ukaże się 17 kwietnia na platformach streamingowych, sam klip zostanie zaprezentowany w maju – mówi nam Karina Opyrchał.

Jak poinformowała piosenkarka, lokalizacja nie jest wybrana przypadkowo. W ten sposób chce ona promować nasze miasto.

Karina Opyrchał to młoda, 24-letnia wokalistka, która wychowała się w Wadowicach a obecnie mieszka w Niemczech. Pochodzi z muzycznej rodziny i od najmłodszych lat udziela się wokalnie w różnorodnych przedsięwzięciach muzycznych. Jest również absolwentką Szkoły Wokalno-Aktorskiej w Krakowie. Znana jest z własnych interpretacji popularnych przebojów, które wykonuje solo, a także z innymi wokalistami.

Kiedy potrzebuje się wyciszyć, zwiedza nowe miejsca na świecie podróżując i pokonując rocznie tysiące kilometrów. Wokalistka aktywnie bierze udział w licznych festiwalach ogólnopolskich, a także jest laureatką wielu prestiżowych konkursów wokalnych w Polsce oraz zagranicą. Jednym z największych osiągnięć artystki jest zajęcie III miejsca na Międzynarodowym Festiwalu "Intershow" w 2017 roku.

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+3 #1 oblatywacz 2018-04-13 16:21
Daje czadu,to jest coś.!
Cytować
-1 #2 Błagam 2018-04-19 00:45
Blagam was :) co to za muza jest
YOUTUBE NIE KLAMIE.
ILOSC WYSWIETLEN W SERWISIE MOWI SAMA ZA SIEBIE
POZDRAWIAM SERDECZNIE
Cytować
-2 #3 Aha 2018-04-20 20:56
Karina tego sie po tobie nie spodziewalam. WOW.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.