Wadowicka Biblioteka Publiczna oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Wysokiej zapraszają dzieci wraz z opieku
Biblioteka zaprasza na rodzinne warsztaty świąteczne

Wadowicka Biblioteka Publiczna oraz Koło Gospodyń Wiejskich z Wysokiej zapraszają dzieci wraz z opiekunami na Rodzinne Warsztaty Świąteczne. Uczestnicy spotkają się 1 kwietnia o godzinie 10:00, by w rodzinnym gronie wspólnie przygotować wspaniałe palmy i ozdoby wielkanocne.

Organizowane w Wadowickiej Bibliotece Publicznej warsztaty to nie tylko świetna okazja, by ciekawie i twórczo spędzić czas, ale także możliwość poznania zwyczajów związanych z obchodami Świąt Wielkiej Nocy. Dla najmłodszych to również okazja do kultywowania lokalnej tradycji oraz możliwość nabycia nowych umiejętności samodzielnego tworzenia palm i ozdób wielkanocnych. Wykonane w ramach warsztatów świąteczne dekoracje z pewnością wprowadzą domowników  w wyjątkowy nastrój!

Na warsztaty obowiązują zapisy! Chętnych prosimy zgłaszać osobiście w Wadowickiej Bibliotece Publicznej lub telefonicznie pod numer 33 8234618.  Ilość miejsc ograniczona!!

Udział w warsztatach jest bezpłatny!

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.