Straż Pożarna udostępniła w sieci za darmo wzory  swoich wozów strażackich. Można je wydrukować
PSP udostępniła swoje wozy strażackie. Można je samemu wydrukować i skleić

Straż Pożarna udostępniła w sieci za darmo wzory  swoich wozów strażackich. Można je wydrukować i samodzielnie złożyć i skleić. To spora gratka dla najmłodszych i pewnie sporej części rodziców.

W większości ankiet Polacy, co chyba nikogo nie dziwi, najbardziej ufają Straży Pożarnej. Według wyników II Edycji Badania Spójności Społecznej Głównego Urzędu Statystycznego  "Czy mamy zaufanie do ludzi i instytucji publicznych?" zaufanie do strażaków zadeklarowało prawie 94% badanych. Na drugim miejscu znalazło się Pogotowie Ratunkowe. Ratownikom medycznym i lekarzom ufa 84,1% ankietowanych, zaś na trzecim Wojsko: żołnierzom ufa 72,5%.  Na ostatnim miejscu znalazł się Sejm i Senat: zaufanie do posłów i senatorów ma zaledwie 25% badanych Polaków...

Nic więc dziwnego, że straż cieszy się także sporym zainteresowaniem najmłodszych. Pewnie większość z was, będąc dzieckiem marzyła aby zostać strażakiem.

Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej wyszła na przeciw zarówno rodzicom jak i ich pociechom. Na swojej oficjalnej stronie umieściła wzory swoich samochodów do pobrania w plikach jpg w wysokiej rozdzielczości.  Można je wydrukować, najlepiej na nieco grubszym papierze, na kolorowej drukarce i własnoręcznie wyciąć, złożyć i skleić w świetnie prezentujący się model. Jest to bardzo proste i poradzi sobie nawet poseł...

 

Do pobrania są modele średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego, ciężkiego samochodu ratowniczo-gaśniczego, lekkiego samochodu ratownictwa technicznego, samochodu grupy specjalistycznej ratownictwa wysokościowego, samochodu dowodzenia i łączności, ciężkiego samochodu kwatermistrzowskiego, ciężkiego samochodu w wariancie nośnika kontenerów oraz ciężkiego samochodu z podnośnikiem hydraulicznym. Jest też gustowny strażacki plan lekcji.

Słowem: świetna zabawa dla rodzica i dziecka.

Modele można ściągnąć TUTAJ

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 do wolne 2022-10-08 20:08
niedługo pisowcy będziecie uciekać Naród Was Rozliczy!!!
Cytować
-1 #2 Wolne 2022-10-08 22:25
Cytuję do wolne:
niedługo pisowcy będziecie uciekać Naród Was Rozliczy!!!

Pudło koleżko - nie jestem pisowcem i nigdy nie byłem. Po prostu nienawidzę komuchów jak każdy porządny człowiek. A Ci, którzy się z nimi bratają lub na nich głosują sami wpisują się w bycie chujem bądź cipą.
Cytować
+3 #3 Bób*Homar*Dziczyzna 2022-10-08 22:38
Cytuję Wolne:
wpisują się w bycie chujem bądź cipą.


Od razu widać wypowiedź przykładnego Polaka-katolika z pokolenia Jana Pawła II.
Masz tyle wspólnego z porządnym człowiekiem. co świnia z garniturem.
Tyle w temacie, więc nie drąż przygłupie dalej bo odpowiedzi się nie doczekasz.
Cytować
0 #4 Widzę 2022-10-08 23:22
Komentarze katolików są najlepsze . To świadczy o tej zakłamanej wierze .polityk który kłamie siedzi w pierwszej ławce w kościele tak samo jak przedsiębiorcy w tym kraju .
Cytować
0 #5 Gość 2022-10-09 14:29
Cytuję Widzę:
Komentarze katolików są najlepsze . To świadczy o tej zakłamanej wierze .polityk który kłamie siedzi w pierwszej ławce w kościele tak samo jak przedsiębiorcy w tym kraju .


Ale to ateiści zawsze stali i stoją za systemami totalitarnymi. Także przemyśl swoje życie bo mało w życiu widzisz.
Cytować
0 #6 Pozytwnie 2022-10-10 08:01
Cytuję do wolne:
niedługo pisowcy będziecie uciekać Naród Was Rozliczy!!!


Po pierwsze artykuł dotyczy akcji straży to po co oszołomie wyskakujesz z takimi wywodami totalnie nie na temat ?!
Po drugie nikt nigdzie nie będzie uciekać bo Polacy nie chcą ponownie parobków Niemiec i Rosji ! - mam nadzieję że dotarło.

Po trzecie bardzo fajna akcja straży :-)
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.