Takiej imprezy w naszym mieście jeszcze nie było i jak się okazało, była strzałem w dziesiątkę! N
Psi piknik przyciągnął nad Skawę tłumy

Takiej imprezy w naszym mieście jeszcze nie było i jak się okazało, była strzałem w dziesiątkę! Na wadowickiej "Wenecji" Salon pielęgnacji psów PAKO Wadowice zorganizował I Wadowickim Pikniku z psiakiem z mnóstwem atrakcji.

W sobotę (18.08) na wadowickiej "Wenecji" Salon pielęgnacji psów PAKO Wadowice zorganizował I Wadowickim Piknik z psiakiem. Przyciągnął on sporą grupę mieszkańców z ich czworonogami.

W programie pikniku zaplanowano liczne atrakcje, m.in: pokazy psów rasowych z ich charakterystyką, pokazy tresury psów przeprowadzony przez Profesjonalne Szkolenia Psów - Gerard Adamczyk, pokazy pierwszej pomoc dla psiaków oraz darmowe porady weterynaryjne (przeprowadzane przez weterynarza  Karolinę Bednarek).

Zorganizowano też specjalnie wydzielona strefa relaksu i zabawy dla psiaków i ich właścicieli - m.in. tor agility, strefę z małą gastronomią, konkursy z czworonogami z atrakcyjnymi nagrodami i pokazy i szkolenia z pierwszej pomocy organizowane przez Harcerski Klub Ratowniczy Wadowice.

Można było też skorzystać z porad psiego fryzjera, spotkać się z członkami Fundacji Psia Ekipa oraz czy wziąć udział w zbiórce na rzecz zwierząt.

Właściciele i ich zwierzaki były zadowolone a jak zapowiadają organizatorzy, będą kolejne takie pikniki...

 

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+23 #1 Czteryłapy 2018-08-19 14:26
Brawo PAKO ! Świetnie przygotowany piknik☺
Cytować
+16 #2 Gabriela 2018-08-19 18:05
Przygotowany ze smakiem :-)
Cytować
+2 #3 hrabia 2018-08-19 22:25
Tak tak ale proszę na następny raz ogłosić ,że to piknik dla psów rasowych ...i nie miejcie pretensji ,że ludzie nie biorą kundli ze schroniska ....
Ja byłam z pieskiem bez rasy i nie miałam żadnej kwalifikacji nawet nikt z kynologów i weterynarzy nie raczył opowiedzieć coś o takim typie piesków Ale na składkę to liczyli
Jestem zniesmaczona ....
Cytować
+2 #4 kostka brukowa 2018-08-19 22:56
Czy burmistrz robił za rasowego czy za kundla?
Cytować
+4 #5 samoa 2018-08-20 07:44
Cytuję kostka brukowa:
Czy burmistrz robił za rasowego czy za kundla?

kostka brukowa reprezentuje tu zwykły beton
Cytować
+1 #6 mort 2018-08-20 08:22
Mam tylko głupia nadzieję' że gówna zabrali do domów.
Cytować
+12 #7 Mateusz 2018-08-20 08:40
Wspaniałą impreza! W końcu coś dla ludzi kochających zwierzęta. BRawo!
Cytować
+10 #8 PAKO 2018-08-20 23:11
Odniosę się tu do komentarz( #hrabia )Gdyby pan "hrabia" był na całym pikniku to by pan nie pisał głupot! Ja jako organizator tej imprezy szczególną uwagę poświęciłam właśnie właśnie zwierzętom nierasowym- była fundacja- trzeba było być ślepym , były konkursy w których psy nierasowe mogły brać udział : Najmniejszy i największy pies pikniku, Miss/ Mister Adopcji. Łatwo się krytykuje z pozycji " hrabiego " któremu się nie chciało zostać na całym pikniku.Jeszcze jedno: Czy Ty w ogóle wiesz na co była składka ?
Cytować
+6 #9 Fundacja Psia Ekipa 2018-08-21 19:37
wspaniale zorganizowana impreza pro-zwierzęca!! !! Pokazy psich umiejętności, porady weterynarzy, konkursy....a co najwazniejsze.. .organizatorzy kładli ogromny nacisk na edukację i uświadamianie, że psy adoptowane są tak samo wspaniałe jak te -rasowe. Przyjechaliśmy z naszym rękodziełem, by pokazywać światu, że są ludzie, którzy chcą pomagac bezdomniakom-ni e sadzilismy, że będziemy Gościem Honorowym-dla naszej fundacji zebrane zostały datki od darczyńców-za co ogromnie dziękujemy. Czuliśmy się w Państwa mieście naprawdę wyjątkowo...dzi ękujemy w imieniu naszych podpieczonych-o raz nas samych. Wasza Psia Ekipa
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.