Gościem kolejnego Klubu Podróżnika "Bez Paszportu" będzie Marcin Kydryński, znany radiowiec, produce
Marcin Kydryński zawita do Wadowic

Gościem kolejnego Klubu Podróżnika "Bez Paszportu" będzie Marcin Kydryński, znany radiowiec, producent muzyczny ale również wędrowiec, fotograf i pisarz.

22 marca o godzinie 18:00 w sali teatralnej Wadowickiego Centrum Kultury odbędzie się kolejne spotkanie w Klubie Podróżnika "Bez Paszportu". Tym razem gościem będzie Marcin Kydryński, nie tylko znany radiowiec i producent muzyczny ale również wędrowiec, fotograf i pisarz. Zdjęcia Marcina Kydryńskiego publikowane były m.in.: w National Geographic i Kontynentach.

Spora część ludzi kojarzy go z prowadzonych w latach 1989-2007 w radiowej Trójce nocnymi audycjami jazzowymi (Trzy kwadranse jazzu, Około północy), w których bardzo często gościły nagrania Stinga (którego jest niemal fanatycznym fanem), Pata Metheny’ego i Richarda Bony. Na antenie tej samej rozgłośni prowadzi nieprzerwanie od 2001 roku audycję Siesta.  Autor kilku docenianych książek (reportaży czy albumów fotograficznych)

Od lat podróżuje po Afryce, która stała się jego prawdziwą fascynacją. Skutkiem tego napisał książkę „Biel. Notatki z Afryki”. Będzie ją można nabyć na spotkaniu wraz z autografem.

Wstęp wolny!

 

AKTUALIZACJA (PONIEDZIAŁEK, 19 MARCA 2018 12:40)

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

-9 #1 Mariolka@ 2018-03-04 14:19
A czego ten żyd szukać ma w Wadowicach?
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.