W Hotelu Badura w Wadowicach odbyła się czwarta edycja Regionalnych Targów Ślubnych. Zainteresowani m
IV Regionalne Targi Ślubne w Hotelu Badura w Wadowicach za nami

W Hotelu Badura w Wadowicach odbyła się czwarta edycja Regionalnych Targów Ślubnych. Zainteresowani mogli znaleźć tam praktycznie wszystko co potrzeba, aby przygotować ten jeden z najważniejszych dni w życiu.

W niedzielę (6.10) w godzinach od 11:00 do 17:00 w Hotelu Badura w Wadowicach odbyła się IV edycja Regionalnych Targów Ślubnych. Była to świetna okazja dla przyszłych młodych par czy ich rodziców oraz znajomych, aby zobaczyć jak to wszystko wygląda "od kuchni" a także zorganizować weselne przedsięwzięcie.

Swoje stoiska wystawiły sprawdzone i polecane firmy:  salony kosmetyczno-fryzjerskie, cukiernie, fotografowie, salony sukien ślubnych, grupy animacji dla dzieci, fotobudka, florystyka ślubna i dekoracje, barmani, jubilerzy, szkoła tańca dla par młodych, candy bary, czy samochody do ślubu.

Można było skosztować pysznych wypieków: ciast i tortów, wziąć udział w konkursach, otrzymać rabaty czy vouchery na usługi, zrobić próbny makijaż, pamiątkowe zdjęcie, czy zobaczyć pokaz barmański.

 

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.