Policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży, którzy włamali się do jednego z domów na terenie A
Wpadli złodzieje, okradli mieszkańca Andrychowa. Grozi im 10 lat więzienia

Policjanci zatrzymali dwóch sprawców kradzieży, którzy włamali się do jednego z domów na terenie Andrychowa. Wartość strat została oszacowana na kwotę 700 złotych.  Mężczyznom postawiono już zarzuty, za popełnione przestępstwo grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

W niedzielę (10.03) do komisariatu policji w Andrychowie zgłosił się mężczyzna, który złożył zawiadomienie o kradzieży z włamaniem.

Jak wynikało z ustaleń, w godzinach nocnych dwaj sprawcy wybili szybę w drzwiach wejściowych do jego domu, a następnie weszli do środka skąd ukradli dwa telefony komórkowe oraz portfel, w którym znajdowało się 550 złotych i dowód osobisty – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Mężczyźni zostali zauważeni przez właściciela budynku, który chciał odzyskać skradzione rzeczy, jednak złodziejom udało się uciec zabierając skradziony łup. Policjanci tego samego dnia po południu zatrzymali sprawców przestępstwa na jednej z andrychowskich ulic.

W poniedziałek (11.03) 40 i 41-latek usłyszeli zarzut kradzieży z włamaniem, do którego  się przyznali. Mieszkańcom powiatu oświęcimskiego grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+1 #1 Wadowiczanka 2019-03-13 13:20
Boże wiecznie coś się dzieje w tym andrychowie
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.