Wadowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy po raz kolejny dokonali kradzieży z terenu ni
Złomiarze-recydywiści okradli nieczynny zakład

Wadowiccy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy po raz kolejny dokonali kradzieży z terenu niefunkcjonującego już zakładu w Wadowicach.  Wartość skradzionego towaru została oszacowana na kwotę 1500 złotych Sprawcom postawiono zarzuty. Grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

Wadowiccy policjanci w toku prowadzonych przez siebie czynności ustalili i zatrzymali mężczyzn, którzy po raz kolejny dokonali kradzieży z terenu nieczynnego już zakładu w Wadowicach.

Jak ustalono sprawcy 2 czerwca tego roku dokonali kradzieży aluminiowych drzwi z terenu zakładu, które następnie porzucili poza jego ogrodzeniem. Skradzione drzwi zostały odnalezione przez właściciela i powróciły na swoje miejsc — - poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Złodzieje jednak nie odpuścili. Po dwóch tygodniach, w środę (14.06) właściciel zakładu zauważył brak aluminiowych drzwi. W związku z czym złożył oficjalne zawiadomienie o kradzieży w Komendzie Powiatowej Policji w Wadowicach.  Wartość drzwi została wyceniona na kwotę 1500 złotych. Tego samego dnia mundurowi zatrzymali sprawców, którzy próbowali sprzedać skradziony przedmiot w jednym z punków sprzedaży złomu na terenie Wadowic.  

Mężczyznom, mieszkańcom powiatu wadowickiego, postawiono już zarzuty. Przyznali się do kradzieży. Teraz grozi im kara pozbawienia wolności do lat 5.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.