Na drodze krajowej 28 w centrum Tomic doszło do kolizji trzech samochodów, na szczęście nic nikomu si
Stłuczka w Tomicach, dachowanie w Przytkowicach

Na drodze krajowej 28 w centrum Tomic doszło do kolizji trzech samochodów, na szczęście nic nikomu się nie stało. To nie jedyne zdarzenie drogowe dzisiaj: w Przytkowicach kierowca Kia zjechał z drogi do rowu i dachował. Wraz z pasażerką został przewieziony do szpitala.

Chwila nieuwagi wystarczyła, by na drodze krajowej 28 w centrum Tomic, tuż przed pasami, doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów. Za skręcającym w stronę Urzędu Gminy Oplem Kadettem zatrzymał się dostawczy Fiat Ducato. Jadący za nimi kierowca Fiata Linea nie zachował bezpiecznej ostrożności i uderzył w dostawczego Fiata, który dobił do Opla. W samochodzie młodego sprawcy zdarzenia wybuchły poduszki powietrzne.

Na miejscu zjawili się funkcjonariusze KPP Wadowice, którzy po sprawdzeniu trzeźwości wszystkich kierowców, wystawili mandat sprawcy kolizji.

To nie jedyne zdarzenie na drogach powiatu wadowickiego: w Przytkowicach doszło do nieszczęsliwego wypadku drogowego. Jak wstępnie ustalono kierujący, 59-letni mieszkaniec jednej z miejscowości gminy Kalwaria Zebrzydowska, kierując samochodem Kia z niewyjaśnionych przyczyn zjechał z drogi do rowu przewracając samochód na dach. 

"W wyniku zdarzenia kierujący i pasażerka zostali przewiezieni do szpitala, gdzie pozostali na leczeniu" - informuję nas Elżbieta Goleniowska - Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Policjanci Ruchu Drogowego ustalają okoliczności wypadku

(LG, MG)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.