Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy na początku września włamali się do budynku klubu spor
Okradli strażaków, teraz posiedzą

Policja zatrzymała dwóch mężczyzn, którzy na początku września włamali się do budynku klubu sportowego w Bachowicach, Babicy, oraz remizy OSP w Tomicach i Kleczy Dolnej. Grozi im 10 lat pozbawienia wolności.

W piątek (9.09) funkcjonariusze wydziału kryminalnego KPP w Wadowicach zatrzymali dwóch mężczyzn wieku 30 i 36 lat, mieszkańców Babicy podejrzanych o dokonanie kradzieży. 

Mężczyźni we wrześniu włamali się do klubu sportowego w Bachowicach, jak również do remizy OSP w Tomicach i Kleczy Dolnej, gdzie skradli między innymi komputer, drukarkę, odtwarzacz DVD, instrumenty muzyczne, elektronarzędzia i szereg innych rzeczy, oraz dokonali uszkodzenia mienia w budynku klubu sportowego w Babicy.

Z remizy OSP w Tomicach skradli sprzęt używany przez strażaków do akcji ratowniczych (agregat prądotwórczy, pilarkę spalinową, motopompę, paliwo). Amtorzy cudzej własności połakomili się także na sprzęt należący do Koła Gospodyń Wiejskich w Tomicach.

W wyniku dokonanych przeszukań część skradzionego mienia odzyskano. Sprawcy byli już uprzednio karani za podobne przestępstwa, jeden z mężczyzn przyznał się do zarzucanych mu czynów.

Grozi im kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(AS)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 .ona. 2011-09-13 10:49
Istni idioci !

A jakby im sie zaczął dom palic i straż przyjechałaby późno, bo nie mogliby znaleźc sprzetu, to byłoby wielkie larmo !!

Debilizm sie szerzy ;/
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.