Zakład Karny w Wadowicach od 1 maja będzie miał nowego zastępce dyrektora. To major Zbigniewa Zadora,
Wadowicki Zakład Karny ma nowego zastępcę dyrektora.

Zakład Karny w Wadowicach od 1 maja będzie miał nowego zastępce dyrektora. To major Zbigniewa Zadora, który zastąpił na tym stanowisku majora Jakub Pindla, który z kolei niedawno został dyrektorem placówki.

Jak informuje nas Tomasz Daniec, rzecznik prasowy Zakładu Karnego w Wadowicach, od poniedziałku (1.05) wadowicka placówka będzie mieć nowego zastępce dyrektora. To major Zbigniew Zadora, który został powołany w piątek (27.05) na to stanowisko rozkazem personalnym pułkownika Włodzimierza Więckowskiego, dyrektora okręgowy Służby Więziennej w Krakowie.

Major Zbigniew Zadora w wadowickiej jednostce służbę pełni od 1 grudnia 1991 roku, od początku w dziale ewidencji, a od 1996 roku do momentu powołania na stanowisko zastępcy dyrektora Zakładu Karnego w Wadowicach, był kierownikiem tego działu. Zastąpi na tym stanowisku majora Jakub Pindla, który z kolei niedawno został dyrektorem placówki.

Uroczyste wręczenie aktu powołania odbyło się w piątek (27.05) w Zakładzie Karnym w Wadowicach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+18 #1 pracownik 2017-04-28 15:32
Właściwy człowiek na właściwym miejscu! Gratulujemy i powodzenia!!!
Cytować
+3 #2 solejuk 2017-04-28 21:14
solejuk z tego wieckowskiego identyczny :lol:
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.