Do dość nietypowego wypadku doszło w piątek (9.09) w Wadowicach: kierujący motorowerem potrącił pi
Potrącił pieszego i uciekł z miejsca zdarzenia

Do dość nietypowego wypadku doszło w piątek (9.09) w Wadowicach: kierujący motorowerem potrącił pieszego. Nie było by w tym nic dziwnego, tyle że motorowerzysta poruszał się chodnikiem...

W piątek (9.09) na ulicy Karmelickiej w Wadowicach doszło do nieszczęśliwego wypadku. Jak ustalil policjanci, kierujący motorowerem jadąc po chodniku potrącił 42-letniego pieszego. Niestety zostawił go na pastwę losu: uciekł z miejsca zdarzenia. W takich wypadkach diagnoza jest przeważnie jedna: był pod wpływem alkoholu i bał się odpowiedzialności.

Pieszy w wyniku doznanych obrażeń został przewieziony do szpitala. Policjanci Ruchu Drogowego ustalają okoliczności wypadku.

Nie był to jedyny wypadek w ten weekend: w sobotę (10.09) w Sosnowicach kierowca Opla Astry najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. Nieprzytomną ofiarę przewieziono do szpitala. Kierowcy pobrano krew do badań: był trzeźwy.

Jak informuje nas Elżbieta Goleniowska - Warchał, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, w weekend na drogach powiatu wadowickiego doszło ponadto do 11 kolizji drogowych, zatrzymano 4 nietrzeźwych kierujących i 3 osoby po użyciu alkoholu. Policjanci przeprowadzili również 129 interwencji policyjnych.

(AS)


NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 Eniasz 2011-09-12 10:52
Sukinsyn...
Cytować
0 #2 Czytelniczka 2011-09-12 11:27
Co za baran. Nawet na chodniku nie można się czuć pewnie.
Cytować
+1 #3 Hefajstos 2011-09-12 14:36
Co robił ten leżący mężczyzna na jezdni?
Cytować
0 #4 Kuba 2011-09-12 17:54
Cytuję Hefajstos:
Co robił ten leżący mężczyzna na jezdni?


Spał?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.