Po raz kolejny w ciągu ostatnich dni ul. Zegadłowicza została świadkiem stłuczek.
Niebezpieczny Zegadłowicz

Po raz kolejny w ciągu ostatnich dni ul. Zegadłowicza została świadkiem stłuczek.

Do ostatniej doszło dzisiaj przed godziną 9. Wyjeżdżający z osiedla Pod Skarpą kierowca BMW wymusił pierwszeństwo na kierującej Fordem kobiecie podążającej od strony Suchej Beskidzkiej. Na szczęście obyło się bez ofiar. Kierowcy i pasażerowie czują się dobrze. Na miejsce jako pierwsza przybyła Straż Miejska. Kierowcy poinformowali również Policję.

Przypomnijmy, że w sobotnie popołudnie również na ul. Zegadłowicza doszło do niegroźnej stłuczki. Otóż 250 m. dalej od dzisiejszego zdarzenia drogowego, wyjeżdżająca z ul. Dr Putka kobieta prowadząca VW Polo wymusiła pierwszeństwo na jadącym również od strony Suchej motocykliście i lekko go uderzyła. Obyło się bez uszczerbków na zdrowiu. Na szczęście ruch na tym skrzyżowaniu w sobotnie popołudnie był niewielki dlatego odbyło się bez utrudnień na drodze.

Reasumując: jedziesz od Suchej? Uważaj!


(Sebastian Kowalczyk)
(zdjęcia: Sebastian Kowalczyk)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 p 2010-09-20 10:20
niezly dzwon
Cytować
+4 #2 Andri 2010-09-20 10:46
ale urwał! :)
Cytować
+3 #3 Cichy_Bob 2010-09-20 12:10
Oj urwałnać
Cytować
+2 #4 gas 2010-09-20 15:48
bum bum będzie tjun ;)
Cytować
+6 #5 pytak 2010-09-21 13:25
Zegadłowicza to bardzo niebezpieczna ulica o charakterze drogi krajowej. Konieczne jest dokończenie obwodnicy wzdłuż dawnych torów kolejowych w stronę Suchej, bo inaczej takich zdarzeń będzie multum.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.