Na ulicy Wałowej doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jedna z nich skręcała na parking znajdującego
To niebezpieczne skrzyżowanie. Trzeba tutaj uważać

Na ulicy Wałowej doszło do zderzenia dwóch osobówek. Jedna z nich skręcała na parking znajdującego się tutaj sklepu. Policja apeluje o ostrożność, bo to dosyć niebezpieczne miejsce.

Ulica Wałowa w Wadowicach na odcinku od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z ulicą Zygmunta Starego to dosyć niebezpieczne miejsce na drogowej mapie miasta. Znajdujące się tutaj dwa duże sklepy i parkingi do nich, z których licznie korzystają klienci, powoduje, że często dochodzi tutaj do groźnych kolizji i wypadków.

Przekonali się o tym boleśnie po raz w czwartek (16.02) popołudniu kolejni kierowcy dwóch samochodów, seata ibizy i opla corsy. Kierująca jednego z nich skręcała na parking i nie ustąpiła pierwszeństwa drugiemu. Doszło do zderzenia w którym uszkodzone zostały oba pojazdy. Nic nikomu na szczęście się nie stało.

Na miejsce zadysponowano patrol policji, który ukarał sprawcę mandatem karnym. Mundurowi apelują o rozwagę w tym miejscu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.