W najbliższy wtorek (21.09) o godzinie 18.00 na wadowickim stadionie "Skawy" dadzą pokaz kaskaderzy fil
Pokaz kaskaderów z Flott Cascaders Team na wadowickim stadionie

W najbliższy wtorek (21.09) o godzinie 18.00 na wadowickim stadionie "Skawy" dadzą pokaz kaskaderzy filmowi z czeskiej grupy Flott Cascaders Team pod kierownictwem Alfreda Śmida, obecnie najbardziej uznanego eksperta w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.


Początki teamu to rok 1975 kiedy z dziewiczym tourne wyruszyli do Polski a z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych.

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz zegarmistrzowskiej precyzji.

Flott Cascaders Team obsadza większość filmów akcji swoimi dublerami (min. Casino Royale, Quantum Of Solace, Fast & Furious, 2Fast 2Furious, Biker Boyz i wiele wiele innych.) Ostatnim hitem kinowym wyprodukowanym dzięki zaangażowaniu grupy jest trzecia część kultowego już filmu TAXI.

Team posiada na swoim koncie niezliczoną ilość czeskich rekordów w kategoriach extrime oraz dwa światowe, odnotowane w Księdze Rekordów Guinessa.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują:

- pokazy jazdy samochodami na dwóch kołach
- prezentacje manewrów zsynchronizowanych (kilka aut)
- skoki nad rzędem aut; samochodem i motocyklem
- wyścigi rzymskieprzejazdy przez płonące ściany
- jazda z płonącym człowiekiem
- amerykańskie Monster Track
- numer koronny... strzał do pędzącego samochodu z bazooki.

Jak pionformował nas Krzysztof Madaliński, manager Flott Cascaders Team, występ będzie trwał półtorej godziny.STADION MKS SKAWA
wtorek, 21 września 2010 r., godzina 18.00

Bilety wstępu: (sprzedaż w dniu imprezy od godziny 17.00)

dorośli: 30 zł.
dzieci do lat 12: 20 zł.
dzieci do lat 3: gratis(Marcin Guzik)
(zdjęcie: Agnieszka Gryzik)

Oficjalna strona Flott Cascaders Team: www.kaskaderzy.co.pl

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.