Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Polnej, tuż pod Dworkiem Mikołaja w Wadowicach. Kierowca
Zderzenie pod Dworkiem Mikołaja. Jeden z kierowców trafił do szpitala

Dwa samochody osobowe zderzyły się na ulicy Polnej, tuż pod Dworkiem Mikołaja w Wadowicach. Kierowca jednego z nich z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala. Policja ustala okoliczności zdarzenia.

W środę (7.12) około godziny 18:00 na ulicy Polnej w Wadowicach, tuż pod Dworkiem Mikołaja doszło do groźnego zdarzenia. Zderzyły się tutaj seat leon i fiat punto. Na miejsce zadysponowano druhów ochotników z OSP Jaroszowice i OSP Klecza, po jakimś czasie przyjechał też zastęp strażaków zawodowych z JRG Wadowice, który interweniował w pożarze sadzy w jednym z domów w Skawinkach. Strażacy zajęli się pojazdami a także zabezpieczeniem miejsca zdarzenia.

W zderzeniu poszkodowany został kierowca seata, którym zajęli się ratownicy z Zespołu Ratownictwa Medycznego. Z obrażeniami ciała trafił do wadowickiego szpitala. Kierowcy fiata i jego pasażerowi nic na szczęście się nie stało.

Policja ustala okoliczności tego zderzenia. Najprawdopodobniej kierowca seata nie ustąpił pierwszeństwa wyjeżdżając z parkingu. Ruch pojazdów w tym miejscu odbywał się płynnie: kierowcy korzystali z objazdu drogą do parkingu.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

0 #1 Yaro 2016-12-10 08:25
Dworek Mikołaj a nie Mikołaja.
Cytować

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.