Trzy osoby w wieku 18 lat zginęły w tragicznym wypadku, do którego doszło we Frydrychowicach.
Tragiczny wypadek we Frydrychowicach: 3 osoby nie żyją

Trzy osoby w wieku 18 lat zginęły w tragicznym wypadku, do którego doszło we Frydrychowicach.

W środę (1.09) ok. 23.30 Daewoo Lanos którym jechali z Wadowic wypadł z drogi na mostku, przebił drewnianą barierkę i wpadł do rzeczki Frydrychówki, której stan wody niestety mocno się podwyższył po ostatnich opadach deszczu. 

Samochodem podróżowały cztery osoby (piąta pasażerka wysiadła kilometr przed feralnym zakrętem) dwie kobiety i dwóch mężczyzn. Pasażer który zdołał wydostać się z pojazdu o własnych siłach wezwał pomoc. Kierowca (mieszkaniec Choczni) zmarł po godzinnej reanimacji, ciała dwóch pasażerek które odwoził do domów we Frydrychowicach strażacy wyłowili z wody po kilkugodzinnych poszukiwaniach, poniżej miejsca wypadku.

Mężczyzna który wezwał pomoc, trafił do szpitala w Wadowicach, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 

Tragicznie zmarłe osoby to uczniowie Zespołu Szkół nr 3 im. ks. prof. Józefa Tischnera („Ekonomika”) w Wadowicach gdzie rano w czwartek (2.09) kiedy tragiczna wiadomość dotarła do dyrekcji i uczniów szkoły wywieszono przy wejściu flagi z kirem.

Obok drewnianego mostku gdzie doszło do wypadku, ustawiono trzy krzyże. Palą się również położone tutaj przez ludzi znicze.

Feralny zakręt przed mostkiem jest niebezpieczny, w przeszłości wielokrotnie dochodziło tu do wypadków.

 

(Marcin Guzik)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 nikola 2012-06-30 21:20
nie :cry:
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.