Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukiwali 11-letniej dziewczynki. Dzięki szybkim
Zaginiona 11-latka odnaleziona przez wadowickich policjantów

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach poszukiwali 11-letniej dziewczynki. Dzięki szybkim działaniom funkcjonariuszy zaginiona została odnaleziona na terenie miasta cała i zdrowa.

W niedzielę (31.03) około godziny 22:00, dyżurny wadowickiej komendy odebrał zgłoszenie od zaniepokojonej mieszkanki Wadowic, że jej 11-letnia córka, wyszła z domu nie informując nikogo i do chwili obecnej nie powróciła. Ostatni raz widziana była w miejscu zamieszkania około godziny 19:00.

Według przekazanych informacji, dziewczynka nie zabrała ze sobą telefonu komórkowego. Policjanci bezpośrednio po otrzymaniu telefonicznej informacji o zaginięciu natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. Dyżurny powiadomił inne jednostki policji i wysłał policyjne patrole celem sprawdzenia terenu miasta, jednocześnie przekazując rysopis zaginionej – poinformowała nas starszy aspirant Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

W niespełna godzinę od momentu otrzymania informacji o zaginięciu, na ulicy Batorego w Wadowicach,  policjanci zauważyli dziewczynkę, której wygląd odpowiadał opisowi przekazanemu przez dyżurnego. Mundurowi potwierdzili, że była to zaginiona 11-latka. Chwilę później, dziewczynka cała i zdrowa została przekazana pod opiekę rodziny.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.