Sporo zastępów strażaków zawodowych jak i drugów ochotników zadysponowano do pożaru w piwnicy jedn
Pożar w  bloku. Ewakuowano mieszkańców

Sporo zastępów strażaków zawodowych jak i drugów ochotników zadysponowano do pożaru w piwnicy jednego z bloków na osiedlu XX-lecia. Ewakuowano część mieszkańców.

W czwartek (28.03) przed godzina 22:00 służby ratunkowe otrzymały informację o groźnym zdarzeniu na osiedlu XX-lecia w Wadowicach. W jednym z bloków doszło do pożaru w piwnicy. Ogień jak i  zadymienie było spore.

Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, JRG Andrychów, druhów ochotników z OSP Chocznia, policję a także pogotowie gazowe, które odcięło dopływ gazu do budynku. Ewakuowano część mieszkańców. Jak się dowiadujemy, na szczęście nikt nie ucierpiał.

Przy okazji  okazało się, że jedna część wąskiej osiedlowej  ulicy, dodatkowo zastawionej wzdłuż samochodami, uniemożliwia wjechanie tutaj wozów strażackich, przez co cała akcja była utrudniona.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-5 #1 Zagadka 2024-03-28 22:25
Nie brakuje przypadkiem jakiejś jednostki?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.