Wiele podartych banerów wyborczych, gałęzie na ulicach a także sporo mieszkańców bez prądu. Nad po
Podarte banery, gałęzie na ulicach, mieszkańcy bez prądu. Wichura narobiła zamieszania

Wiele podartych banerów wyborczych, gałęzie na ulicach a także sporo mieszkańców bez prądu. Nad powiatem wadowickim przeszła duża wichura, która narobiła sporo zamieszania.

W sobotę (23.03) tak jak zapowiadali synoptycy, nad regionem, również nad powiatem wadowickim przeszła spora wichura z deszczem.

Jak to bywa w takich wypadkach, silny wiatr narobił sporo zamieszania. W wielu miejscach doszło do potargania czy przewrócenia banerów wyborczych. Na wielu drogach i ulicach zalega też spora ilość gałęzi. Strażacy już interweniują w ich usuwaniu.


Wiatr uszkodził też kilka linii energetycznych, przez co wielu mieszkańców pozbawionych jest dostaw prądu. Jak informuje Tauron, usuwane są awarie w miejscowościach:    Barwałd Dolny, Barwałd Średni, Jaroszowice, Klecza Dolna,  Ponikiew, Stryszów, Świnna Poeręba, Zakrzów, Wadowice, Wieprz i Zawadka.

Meteorolodzy informują, że to nie koniec, do wieczora prognozuje się silny zachodni wiatr, który może wiać nawet z prędkością do 75 km/h. Towarzyszyć mu mogą burze.
(MG

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+42 #1 Marek 2024-03-23 17:14
I bardzo dobrze, niech ten syf zrywa!
Cytować
+13 #2 Wadowice 2024-03-24 14:43
przyroda wie co rozerwać!!
Cytować
+6 #3 Ola 2024-03-24 18:00
Kaliński zbieraj ten chłam ze swoim ojcem! Straszne pisowieśniaki jesteście
Cytować
-6 #4 Anna 2024-03-24 20:00
Cytuję Ola:
Kaliński zbieraj ten chłam ze swoim ojcem! Straszne pisowieśniaki jesteście


Kaliński pozbiera, tuz po wygranych wyborach. Wypij meliske. albo idz się zrelaksuj w tężni wadowickiej ;p
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.