Na na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Inwałdzie doszło do groźnego zdarzenia: operator koparki
Groźne zajście na przejeździe. Operator koparki lekceważy znaki, sygnały i nadjeżdżający pociąg

Na na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Inwałdzie doszło do groźnego zdarzenia: operator koparki zlekceważył znaki, sygnały świetlne a także nadjeżdżający z dużą szybkością pociąg i jak gdyby nigdy nic, wjechał na tory.

W piątek (22.03) doszło do groźnego zdarzenie na jednym z niestrzeżonych przejazdów kolejowych na linii nr 117 w Inwałdzie. Operator koparki za nic miał znaki, sygnały świetlne i jak gdyby nigdy nic, wjechał na tory. Parę sekund później przejechał tutaj z duża prędkością pociąg... Strach pomyśleć, bo by było, gdyby w pojeździe np. nagle zgasł silnik... Nagranie ze zdarzenia udostępniono w sieci.

Może niektórym "szoferom" wydaje się, że kierując koparką wykonującą prace na drodze ma się takie same prawa jak kierowcy pojazdów uprzywilejowanych. Tak jednak nie jest i z przykrością musimy stwierdzić, że operator koparki powinien wrócić się na kurs nauki jazdy. Potem przez tego typu imbecylów cierpią setki pasażerów – skomentowali zachowanie operatora koparki miłośnicy kolei.

Warto więc uważać i zatrzymywać się przed KAŻDYM przejazdem kolejowym bez względu czy jest to przejazd z rogatkami czy zarośnięty i zapomniany przejazd wyposażony jedynie w krzyż św. Andrzeja i znak STOP. Zawsze może dojść do awarii urządzenia czy zawiedzie czynnik ludzki. Kilka sekund nas nie zbawi...


(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-17 #1 Sordyl 2024-03-22 14:11
Koparka była już za przejazdem.
Cytować
-2 #2 Maruda 2024-03-23 12:28
Mściwość Polskiej ciemnoty nie zna granic
Cytować
+2 #3 Błąd 2024-03-24 19:16
Jak nie strzeżony przejazd skoro jest SSP? Przeczytajcie sobie jaki to jest przejazd niestrzeżony zamiast pisać głupoty. Jeśli chodzi o zachowanie kierowcy to niedopuszczalne .
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.