Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników pogasiło pożar w pustostanie ma ulicy
Znowu pożar pustostanu obok Tawerny

Kilka zastępów strażaków zawodowych jak i druhów ochotników pogasiło pożar w pustostanie ma ulicy Konstytucji 3 maja w Wadowicach. Ogień najprawdopodobniej zaprószyli bezdomni. To kolejny pożar w tym miejscu w ostatnim czasie.

W sobotę (24.02) wieczorem służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w pustostanie przy leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Konstytucji 3 maja w Wadowicach, sąsiadującym z Tawerną M jak Mięso.

Na miejsce zadysponowano policję, strażaków zawodowych z JRG Wadowice, OSP Wadowice,  a także pogotowie energetyczne. Ogień szybko udało się ugasić. Zaprószyli go najprawdopodobniej bezdomni, którzy często przebywają w budynku. Ratownicy jednak nikogo nie zastali podczas pożaru. To kolejny pożar tego typu w tym miejscu w ostatnim czasie.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia, Ruch pojazdów w tym miejscu przez kilkadziesiąt minut odbywał się wahadłowo bez większych utrudnień.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.