Kalwaryjska policja poszukiwała zaginionego 40-letniego mieszkańca Przytkowic, który wyszedł z domu i
Tragiczny finał poszukiwań. Odnaleziono zwłoki 40-latka

Kalwaryjska policja poszukiwała zaginionego 40-letniego mieszkańca Przytkowic, który wyszedł z domu i do niego nie powrócił a także nie nawiązał kontaktu z rodziną. Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny: jego zwłoki znaleziono w pobliżu miejsca zamieszkania.

Komisariat policji w Kalwarii Zebrzydowskiej poszukiwał 40-letniego Grzegorza Żaka. Zaginiony ostatni raz widziany był we wtorek (5.12)  około godziny 21:00 w Przytkowicach w pobliżu zakładu mechaniki samochodowej. Nie powrócił do miejsca zamieszkania i nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Niestety finał poszukiwań okazał się tragiczny.

Zwłoki mężczyzny zostały ujawnione w pobliżu jego miejsca zamieszkania. Na miejscu trwają czynności z udziałem prokuratora – poinformowała nas starszy aspirant Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+2 #1 Yanek 2023-12-08 16:08
Zaginiona 14 latka, poszukiwana 17 latka, znaleziony 40 latek itd
To tylko z ostatniego tygodnia,
Pomoc psychologa w Polsce nie istnieje,
Ale wiem, to na pewno Tusk zrobił przez ostatnie 2 tygodnie,
Cały PiS za kraty
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.