Policja ustala okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w Andrychowie. Kilka godzin w centrum miasta s
Nikt przez kilka godzin nie zainteresował się wyziębioną nastolatką w centrum miasta

Policja ustala okoliczności zdarzenia, do jakiego doszło w Andrychowie. Kilka godzin w centrum miasta spędziła zaginiona 14-latka. Kiedy zajęły się nią służby, była skrajnie wyziębiona. Jak to się stało, że żaden z przechodniów przez tyle czasu nie zwrócił na nią uwagi?

We wtorek (28.11) po południu Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach wysłała do mediów komunikat o zaginięciu mieszkanki Andrychowa. 14-latka wyszła rano z domu i nie dawała znać o sobie rodzinie.  Ze zgłoszenia wynikało, że mogła jechać busem do Kęt przez Bulowice lub Czaniec. Nie minęło kilkanaście minut, kiedy mundurowi odwołali poszukiwania informując o odnalezieniu dziewczynki.

Okoliczności jej odnalezienia są dosyć szokujące. Nastolatkę znaleziono w okolicach tablicy reklamowej przy markecie Aldi. Pojawiła się tu około godziny 8:00 rano. Najprawdopodobniej szła na przystanek autobusowy i źle się poczuła, nie była w stanie sama wezwać pomocy. Najpierw oparła się o słup, a później usiadła przy położonej w sąsiedztwie reklamowej tablicy. Nastolatka miała skontaktować się z rodziną i poinformować ją, ze nie wie gdzie się znajduje i że źle się czuje. Powiadomiono służby.

Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Andrychów, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Dziewczynka była nieprzytomna i skrajnie wyziębiona. Została przetransportowana do szpitala.

Jak to się stało, że nikt z przechodniów przez tyle czasu nie zainteresował się potrzebującą pomocy nastolatką?


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+34 #1 ... 2023-11-28 18:16
Zapewne wszyscy myśleli że naćpana albo pijana bo przecież to norma wśród nastolatków i tyle...znieczul ica...
Cytować
+25 #2 Fun 2023-11-28 18:25
Cytuję ...:
Zapewne wszyscy myśleli że naćpana albo pijana bo przecież to norma wśród nastolatków i tyle...znieczulica...

Naćpana czy pijana to i tak potrzebował pomocny. Więc nie rozumiem tłumaczenia że wszyscy myśleli.
Cytować
+22 #3 Zofija 2023-11-28 19:56
Cytuję Fun:
Cytuję ...:
Zapewne wszyscy myśleli że naćpana albo pijana bo przecież to norma wśród nastolatków i tyle...znieczulica...

Naćpana czy pijana to i tak potrzebował pomocny. Więc nie rozumiem tłumaczenia że wszyscy myśleli.BO wszyscy myśleli ,nikt nie pomógł ! Niewazne pijana,naćpana,bezdomna
To człowiek.
Mi sie to w głowie nie mieści
Cytować
+18 #4 Imię Obowiązkowe 2023-11-29 09:20
Bo ludzie mają zryte berety. Jak by rozdawała kasę to by stała kolejka do niej. W kraju którym debile są milionerami z yt. Właściciele freak fightow liczą dochody w milionach. Ludzie znają więcej patusów niż pisarzy. Słuchają disco polo i z każdego kto trenduje robią autorytet. Kogo to dziwi ?
Cytować
+4 #5 x 2023-11-29 11:07
No może dlatego, że była przykryta śniegiem z racji że leżała tam kilka godzin?
Cytować
+4 #6 ... 2023-11-29 21:15
Cytuję Fun:
Cytuję ...:
Zapewne wszyscy myśleli że naćpana albo pijana bo przecież to norma wśród nastolatków i tyle...znieczulica...

Naćpana czy pijana to i tak potrzebował pomocny. Więc nie rozumiem tłumaczenia że wszyscy myśleli.


Ja nikogo nie tłumacze i nie mam zamiaru! Ludzie to ku....wy....
Sama kiedyś ratowałam mężczyznę bez zastanowienia mimo że był mocno pod wpływem alkoholu,dziesi ątki ludzi mnie mijało i nikt nie spytał czy pomóc! Pomagała mi 7letnia córka!!
Cytować
+3 #7 Marcin 2023-11-30 11:10
Straszne Niema etyki tylko znieczulica i pogoń za potrzebami Przecież to miało miejsce przy ruchliwym skrzyżowaniu pod światłami ludzie zatrzymywali się na czerwonym w drodze do pracy i patrzeli jak dziecko umiera...
A niech gromy biją w tych co nie mają serca!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.