Tragedia w Barwałdzie Średnim. W lesie odnaleziono ciało zaginionej 44-latki, która wyszła z domu i
Tragedia w Barwałdzie. W lesie znaleziono ciało poszukiwanej 44-latki

Tragedia w Barwałdzie Średnim. W lesie odnaleziono ciało zaginionej 44-latki, która wyszła z domu i zgłoszono jej zaginięcie.

We wtorek (28.11) rano służby ratunkowe otrzymały informację o zaginięciu kobiety, która oddaliła się z miejsca zamieszkania w nieznanym kierunku. W poszukiwania włączyli się strażacy oraz policja.

Niestety poszukiwania miały tragiczny finał. Po kilku godzinach w lesie w Barwałdzie Średnim, w trudno dostępnym terenie, odnaleziono ciało poszukiwanej 44-latki.

Jej ubiór był nieadekwatny do warunków panujących. Po odnalezieniu kobiety, przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon. Zwłoki decyzją prokuratora zostały wydane rodzinie. Wykluczono udział osób trzecichT – poinformowała nas starszy aspirant Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-2 #1 mika 2023-11-29 21:22
wspolczucie dla rodziny,ps.z jakiej byla miejscowosci
Cytować
+1 #2 Imię Obowiązkowe 2023-11-30 15:42
Cytuję mika:
wspolczucie dla rodziny,ps.z jakiej byla miejscowosci


Z twojego zadupnika dolnego


Ps. Współczujesz bo się chcesz dowiedzieć kto to ?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.