Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Auli Domu Rekolekcyjnego Karmelitów Bosych w Wadowicach
Awanse i odznaczenia funkcjonariuszy Służby Więziennej

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Auli Domu Rekolekcyjnego Karmelitów Bosych w Wadowicach odbyła się uroczystość wręczenia odznaczeń resortowych oraz awansów na wyższe stopnie służbowe dla funkcjonariuszy Służby Więziennej.

Zgodnie z ustawą o Służbie Więziennej święto 11 listopada jest jedną z okazji do nadania wyższych stopni służbowych funkcjonariuszom Służby Więziennej oraz wręczenia odznak resortowych za szczególne zasługi dla więziennictwa.

W piątek (24.11) płk Tomasz Wiercioch Dyrektor Okręgowy Służby Więziennej w Krakowie wręczył  funkcjonariuszom Zakładu Karnego w Wadowicach, Zakładu Karnego w Wojkowicach, Zakładu Karnego w Trzebini i Aresztu Śledczego w Krakowie awanse na wyższe stopnie służbowe, a także odznaki za zasługi dla więziennictwa. Łącznie awansowanych i odznaczonych było 40 funkcjonariuszy.

Podczas uroczystości dyrektor okręgowy Służby Więziennej w Krakowie podziękował odznaczonym i awansowanym funkcjonariuszom, życzył dalszych awansów w służbie oraz spełnienia i pomyślności w życiu prywatnym.

(TD)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.