Synoptycy w naszym regionie, również w powiecie wadowickim, prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni d
Synoptycy ostrzegają przed szklanką na drogach i chodnikach

Synoptycy w naszym regionie, również w powiecie wadowickim, prognozują zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i śniegu. Uważajcie!

Nie da się ukryć, ze zima za pasem. W najbliższych dniach w nocy temperatura spadnie poniżej zera, prognozowane są też opady deszczu i deszczu ze śniegiem.

Jak ostrzegają synoptycy, w naszym regionie również na terenie powiatu wadowickiego wtorkowego (21.11) wieczora  prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników, po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem, powodujących ich oblodzenie.

Temperatura minimalna może wynieść około -3 stopni Celsjusza, temperatura minimalna przy gruncie około -4 stopni Celsjusza.. Lokalnie ujemna temperatura powietrza utrzyma się także w środę (22.11) w ciągu dnia.

Uważajcie  więc za kółkiem i na chodnikach.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 K7 2023-11-21 14:38
Przypomnijcie drogowcom , żeby znowu nie byli zaskoczeni - jak co roku .
Cytować
0 #2 bunkier 2023-11-22 14:00
kostka się sprawdza,darmow a ślizgawka!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.