W okolicach mostu kolejowego nad Skawą w Wadowicach interweniowały służby. 37-letni mężczyzna potrz
Nad Skawą interweniowały służby. Mężczyzna potrzebował pomocy

W okolicach mostu kolejowego nad Skawą w Wadowicach interweniowały służby. 37-letni mężczyzna potrzebował pomocy.

We wtorek (21.11) przed południem służby ratunkowe otrzymały informację, że na ulicy Wałowej, przy nasypie kolejowym w okolicach mostu kolejowego w Wadowicach znajduje się mężczyzna potrzebujący pomocy.

Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Wadowice, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego.

"Patrol przybyły na miejsce zastał 37-letniego mężczyznę pod działaniem alkoholu. Jak poinformował, w trakcie wychodzenia na nasyp kolejowym przewrócił się i doznał powierzchownych ran – poinformowała nas starszy aspirant Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Ratownicy udzielili 37-latkowi pierwszej pomocy. Został przetransportowany karetką do szpitala na obserwację.

Każdy z nas może mieć słabsze chwile, czasem myślimy, że nic gorszego nie może nas spotkać i nie wiemy, jak poradzić sobie z przytłaczającymi nas problemami. Zawsze możemy zwrócić się do osób, które pomogą nam przejść przez ciężki okres w życiu. Najlepiej nawiązać kontakt ze specjalistami.

Na terenie powiatu wadowickiego pomocy i wsparcia w kryzysie udziela: Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Radoczy, ul. Dworska 9, 34 -100 Radocza, tel. 33 873 10 01,  e-mail: http://Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wadowicach, ul. Adama Mickiewicza 15, 34-100 Wadowice, tel. 33 870 90 00, e-mail: http://Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przypominamy, że na terenie każdego powiatu znajduje się wiele instytucji pomocowych, między innymi  powiatowe centra  pomocy rodzinie, ośrodki interwencji kryzysowej oraz ośrodki pomocy społecznej czy poradnie psychologiczne, których przedstawiciele są gotowi pomóc w rozwiązaniu trudnych sytuacji życiowych, zanim dojdzie do tragicznych w skutki wydarzeń.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+11 #1 Z 2023-11-21 15:51
4 pojazdy do naj... który wpadł jeżyny. Czy leci z nami pilot?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.