Policja ustala okoliczności tragicznej śmierci 64-latka, do jakiego doszło w Witkowicach, na granicy p
Policja ustala okoliczności śmiertelnego wypadku. Jest apel do posiadaczy kamer samochodowych

Policja ustala okoliczności tragicznej śmierci 64-latka, do jakiego doszło w Witkowicach, na granicy powiatów oświęcimskiego i wadowickiego. Apel jest skierowany głównie do posiadaczy samochodowych rejestratorów.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu, prowadzą śledztwo mające na celu ustalenie okoliczności wypadku drogowego śmiertelnego, do którego doszło w czwartek (9.11) w Witkowicach na ulicy Kanada, na granicy powiatów oświęcimskiego i wadowickiego. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Wstępnie ustalono, że 19–letni mieszkaniec gminy Kęty, kierując samochodem marki Alfa Romeo najechał na leżącego na jezdni 64–letniego mieszkańca gminy Kęty. Przybyły na miejsce Zespół Ratownictwa Medycznego stwierdził zgon mężczyzny. Zwłoki zostały zabezpieczone do sekcji, która wykaże bezpośrednią przyczynę zgonu.

Śledczy analizują zebrane dowody, jednakże zwracają się również z prośbą o kontakt do kierowców posiadających kamerki samochodowe, którzy w czwartek 9 listopada br. pomiędzy godziną  19, a godziną 19.:0 jechali ulicą Kanada w Witkowicach. Na nagraniu z kamerki samochodowej może znaleźć się szczegół, który pomoże w ustaleniu przebiegu zdarzenia – apeluje Komenda Powiatowa Policji w Oświęcimiu.

Nagranie takie należy zabezpieczyć i powiadomić policjantów z komisariatu policji w Kętach pod numerem telefonu  47 83 26 500 lub pod numer alarmowy 112.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.