Zarzut kradzieży usłyszeli dwaj mężczyźni, którzy na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej ukradli wózek
Chcieli sobie poczytać? Dwóch mężczyzn ukradło wózek z gazetami

Zarzut kradzieży usłyszeli dwaj mężczyźni, którzy na terenie Kalwarii Zebrzydowskiej ukradli wózek z gazetami. Wartość skradzionego mienia została wyceniona na kwotę 1500 złotych. O losie sprawców zdecyduje sąd.

Kilka dni temu  policjanci z komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej zostali powiadomieni o kradzieży wózka transportowego służącego do przewozu towaru oraz gazet z terenu jednej z placówek handlowych w mieście. Łączna wartość skradzionych przedmiotów została oszacowana na kwotę około 1500 złotych.

Zaangażowani w sprawę funkcjonariusze pionu kryminalnego, dwa dni później  ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za to przestępstwo. Byli to mieszkańcy powiatu wadowickiego – 45 i 50-latek. Śledczy przedstawili im zarzuty kradzieży, do których się przyznali – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Skradziony wózek z prasą został znaleziony przez funkcjonariuszy podczas przeszukania miejsca zamieszkania jednego z podejrzanych. Przedmioty wróciły do właściciela. Kodeks karny za powyższe przestępstwo przewiduję karę pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Cyrk 2023-05-26 13:29
Ale debile zero mózgu ludzie mają.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.