Wadowiccy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 31-latka. Mężczyzna ukrywał się przed o
Ukrywał się ponad dwa lata przed organami ścigania. Wpadł podczas kontroli drogowej

Wadowiccy policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 31-latka. Mężczyzna ukrywał się przed organami ścigania prawie dwa lata. Trafił już do zakładu karnego w celu odbycia zasądzonej kary.

W środę (29.03)  policjanci z ogniwa patrolowo – interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach  na jednej z wadowickich ulic  zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Peugeot, który miał niesprawne oświetlanie.  Podczas kontroli mundurowi wykonali rutynowe czynności, sprawdzili m.in. czy kierujący posiada uprawnienia do kierowania pojazdami.

W związku z tym, że 25-latek podróżował z pasażerem, oboje zostali również sprawdzeni w policyjnej bazie danych. Otrzymany wynik wykazał, że 31-latek siedzący na miejscu pasażera jest poszukiwany listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy w Wadowicach w związku z popełnionymi wcześniej przestępstwami przeciwko mieniu – poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach

Zgodnie z dyspozycją sądu, 31-latek został doprowadzony w czwartek (30.03) do zakładu penitencjarnego, gdzie spędzi 365 dni kary pozbawienia wolności.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Kapi 2023-03-31 15:30
Kapi
Cytować
0 #2 Kapi 2023-04-01 08:17
co..?
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.