Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach opublikowała wizerunek i dane 14-latka, który był poszukiwany w
Rodzina i policja szuka 14-latka (AKTUALIZACJA)

Komenda Powiatowa Policji w Wadowicach opublikowała wizerunek i dane 14-latka, który był poszukiwany w związku z samowolnym oddaleniem się z miejsca zamieszkania. Na szczęście został odnaleziony cały i zdrowy.

Rodzina szukała w sobotę (25.03)  14-latka, który  był oszukiwany w związku z samowolnym oddaleniem się z miejsca zamieszkania. Policjanci opublikowali w komunikacie wizerunek oraz dane nieletniego.

Na szczęście jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, nieletni został odnaleziony w nocy na terenie Wadowic,cały i zdrowy.

 

AKTUALIZACJA (NIEDZIELA, 26 MARCA 2023 09:00)

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+22 #1 Yanek 2023-03-25 19:54
Ja myślę że ważniejsze od tego jakie ma wlosy po ścięciu jest to gdzie mieszkał i gdzie chodził do szkoły, tak naprawde to kolor butow czy bluzy jest nieważny jesli nie wiemy gdzie chłopak mógł być widziany, czyżby przepisy o danych osobowych właśnie zbierały swoje żniwo w ten sposób?
Cytować
+11 #2 Cyrk 2023-03-26 15:06
Pewnie z kolegami był na imprezie popili i film mu się urwał.
Cytować
-2 #3 Wadowice 2023-03-27 18:39
Poszedł się wysrać i była albo sraka albo zatwardzenie
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.