Jeden z mieszkańców podczas spaceru ze swoim zwierzakiem odkrył przerażające znalezisko: zwłoki mar
Zwłoki psa w potoku. Komuś nie zginął czworonóg?

Jeden z mieszkańców podczas spaceru ze swoim zwierzakiem odkrył przerażające znalezisko: zwłoki martwego psa w potoku. Ktoś nie szuka swojego ukochanego psiaka?

Smutna sprawa. Jeden z mieszkańców Witanowic (gmina Tomice) podczas spaceru swe swoim czworonogiem odkrył nieco makabryczne znalezisko w potoku. To zwłoki martwego psa, wilczura.

Znalazłem dziś na spacerze zwłoki psa, w Witanowicach w lesie za strażą, około kilometr od niej można tam dojść idąc Rzeka od mostka za strażą i na jej pierwszym rozwidleniu odbijając w prawo i dalej za rzeką aż w końcu go spotkamy. Post Dodaje, bo nie wyobrażam sobie rozpaczy gdyby mój pies zaginął, ale nawet Mimo to wołał bym jednak wiedzieć nawet że nie żyje – napisał na Facebooku Patryk.

Może ktoś rozpoznaje swojego ukochanego czworonoga i chciałby pochować.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+5 #1 Yanek 2023-03-25 20:01
Tydzien temu widziałem błakajacego sie wilczura na krzyżówce klecza-roków za młynem, widać było ze pies zagubiony ale pomyślałem ze komuś w okolicy uciekł, jak szedł przed siebie to i w witanowicach sie mógł znaleźć
Cytować
-8 #2 Kamil 2023-03-26 11:40
Zaskakujące że nick "Yanek" wie wszystko. Praktycznie pod każdym artykułem ten osobnik się wypowiada, niesamowite jakiś jasnowidz.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.