W Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) na ciągnik rolniczy przewróciło się drzewo. Do szpitala
Drzewo przygniotło ciągnik. Traktorzystę do szpitala zabrał śmigłowiec LPR

W Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) na ciągnik rolniczy przewróciło się drzewo. Do szpitala traktorzystę zabrał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

W sobotę (18.03) wieczorem służb ratunkowe otrzymały informację o wypadku, do jakiego doszło w Przytkowicach (gmina Kalwaria Zebrzydowska) przysiółek Draboż. Podczas prac leśnych na kabinę ciągnika rolniczego przewróciło się drzewo.

Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Wysoka, OSP Przytkowice, policję oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Ze względu na stan poszkodowanego zadecydowano także o wezwaniu śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Rannego mężczyznę przetransportowano do szpitala drogą lotniczą.

Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.


(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 patryk 2023-03-18 22:47
jak mozna drzewo, ktore jest podcinane ciagnac ciagnikiem. przeciez musiala by byc linka dluzsza od wysokosci drzewa przynajmniej kilka metrow.jesli drzewo ma 20m wysokosci to dlugosc linki powina wynosic przynajmniej do 30m.
Cytować
+8 #2 jony 2023-03-19 07:53
brak wyobrazni potem są skutki w lesie trzeba wczesniej pomyśleć jak się coś robi
Cytować
-3 #3 ornitolog 2023-03-19 09:59
Ptaki już mają okres lęgowy i nie powinno się wycinać drzew w lesie .
Cytować
0 #4 KSW 2023-03-19 16:25
Spoko, zakażą palić nawet drewnem, to nikt nie będzie wycinał bo i po co. Wszyscy będziemy mieszkać w lesie i będzie wspaniale.
Cytować
0 #5 Oli 2023-03-19 19:10
Ale o
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.