Komendant powiatowy policji w Wadowicach  mł. insp. Arkadiusz Śniadek uroczyście wręczył rozkaz per
Zmiany w kierownictwie w andrychowskim i kalwaryjskim komisariacie

Komendant powiatowy policji w Wadowicach  mł. insp. Arkadiusz Śniadek uroczyście wręczył rozkaz personalny o powierzeniu obowiązków służbowych zastępcy komendanta komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej oraz zastępcy naczelnika Wydziału Kryminalnego komisariatu policji w Andrychowie.

We wtorek (31.01)  w budynku wadowickiej komendy odbyła się uroczysta zbiórka, podczas której komendant powiatowy policji w Wadowicach mł. insp. Arkadiusz Śniadek serdecznie powitał i złożył gratulację podkom. Mirosławowi Rzońcy, któremu zostały powierzone obowiązki zastępcy komendanta komisariatu policji w Kalwarii Zebrzydowskiej, a także asp. sztab. Sewerynowi Stuglikowi, któremu powierzono obowiązki na stanowisku zastępcy naczelnika Wydziału Kryminalnego komisariatu policji w Andrychowie.

W spotkaniu oprócz komendanta powiatowego policji w Wadowicach wzięli udział komendanci komisariatów oraz naczelnicy wydziałów wadowickiej komendy.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

0 #1 Zenek 2023-01-31 17:31
Banda nierobów.
Cytować
+13 #2 Jan 2023-01-31 21:02
To już nie jest policja, to policja partyjna. Zero zaufania .
Cytować
+9 #3 hehe 2023-02-01 14:59
Polska policja to żart i mem, nie wiarygodna instytucja.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.