W naszym regionie znowu napadało nieco śniegu i już doszło do kilku groźnych zdarzeń na drogach.
Spadło trochę śniegu i znowu problemy na drogach

W naszym regionie znowu napadało nieco śniegu i już doszło do kilku groźnych zdarzeń na drogach.

W nocy w naszym regionie, również w powiecie wadowickim, po raz kolejny tej zimy spadło kilka centymetrów śniegu. Niestety z tego powodu już doszło do kilku groźnych zdarzeń na naszych drogach.

W Kleczy Dolnej (gmina Wadowice) na śliskiej drodze kierowcy ciężarówkek mieli spore problemy z podjazdem, co doprowadziło do zablokowania przejazdu na odcinku w okolicach kościoła. Na szczęście nie doszło do żadnej kolizji.

Podobne problemy mieli kierowcy  na podjazdach na drodze krajowej nr 28 w Radoczy.

Z kolei na drodze powiatowej na granicy Rokowa i Babicy kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad pojazdem na śliskiej drodze i wjechał do rowu. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

 

Taka aura ma się utrzymać przynajmniej do poniedziałku (6.02). Kierowcy muszą więc uważać.

(MG)
(zdjęcia: DK52info, Dawid)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

-2 #1 Stafan 2023-01-31 09:54
Nie wiecie czasem gdzie są ci starzy kleczanie burmistrz i sołtys? nie przecinają czasem jakiś wstęg? Te matoły się cieszą że mamy wiadukt bo tiry nie rozjadą Wadowic! To zobaczcie jakie samochody przez centrum wsi rozjeżdżają wam codziennie Kleczę!! Wystarczy dwie godziny żeby policzyć ile takich samochodów przelatuje wązką powiatówką. No ale krajówka jest czysta BRAWO!!! Gdzie takie orły się rodzą???
Cytować
+7 #2 Widzę 2023-01-31 10:24
Ludzie na 6 jadą do pracy a zarządcy karzą wyjeżdżać drogowcom przed 8 rano ( bo o 8 urzędnicy zaczynają pracę ) a ci co jada na 6tą muszą jeździć po lodowisku . Za starych dobrych czasów pługi jeździły o 5 rano no ale ...
Cytować
+1 #3 Gdzie prawda? 2023-01-31 12:38
TO nie problem śniegu tylko najbardziej zaniedbanego regionu jakim SA wadowice
Może by tak wprost pisać o zaniedbaniach fuszerke i oszustwach
Niż wszystko zwalać na pogodę ?
Cytować
+2 #4 po kwarantannie... 2023-01-31 21:54
..."Autka" ciut za duże na tę drogę. Czyż nie?
Cytować
-3 #5 Oli 2023-02-01 15:48
Ole
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.