W Bachowicach (gmina Spytkowice) doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich uciekł
Zderzenie w Bachowicach. Pijany kierowca uciekł, pasażerka trafiła do szpitala

W Bachowicach (gmina Spytkowice) doszło do zderzenia dwóch samochodów. Kierowca jednego z nich uciekł z miejsca zdarzenia, jego pasażerka trafiła do szpitala. Jak się okazuje, mężczyzna w momencie zatrzymania przez policję był nietrzeźwy.

W niedzielę (29.01) około południa w Bachowicach (gmina Spytkowice) na ulicy księdza Gołby, w okolicach kościoła, doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych. Jak ustaliła policja, kierujący peugeotem nie dostosował prędkości do warunków na drodze, zjechał na przeciwległy pas, doprowadzając do zderzenia z prawidłowo jadącym oplem. Oba pojazdy zostały mocno uszkodzone.

Kierujący uciekł z miejsca wypadku, jednak mundurowi szybko go zatrzymali. W chwili zatrzymania był nietrzeźwy. Mundurowi ustalają,  czy mężczyzna siedział za kierownicą samochodu w chwili wypadku i czy to on uciekł z miejsca zdarzenia. Została mu pobrana krew do badań.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+13 #1 Stop pijanym 2023-01-30 14:10
Powinni mu publicznie wpierdzielić, nie dość że pijak, to jeszcze tchórz.
Cytować
+4 #2 Darooo35 2023-01-30 17:35
Kierował
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.