Na terenie jednego z zakładów produkujących krzesła i stoły w Barwałdzie Średnim doszło do nieszc
Wypadek w jednym z zakładów. Do szpitala trafił 29-latek

Na terenie jednego z zakładów produkujących krzesła i stoły w Barwałdzie Średnim doszło do nieszczęśliwego wypadku. Do szpitala trafił 29-latek.

We wtorek (24.01) przed południem w jednym z zakładów w Barwałdzie Średnim produkujących krzesła i stoły, doszło do poważnego wypadku.

Jak poinformowała nas Agnieszka Petek, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach, młody mężczyzna został potrącony przez samochód. Ciężarowy mercedes stoczył się i przejechał mu po nodze.

Na miejscu interweniował Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił poszkodowanego 29-latkowi pierwszej pomocy a także strażacy zawodowi z JRG Wadowice i okolicznego OSP. Mężczyzna został przetransportowany do wadowickiego szpitala karetką.

Policja ustala dokładne okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+3 #1 Yanek 2023-01-24 17:37
A niespodziewalem się takiej wersji, wypadek w zakładzie stolarskim, potrącenie przez auto:)
Cytować
+12 #2 Zenek 2023-01-24 17:38
Od razu trzeba sprostować … bo z tego co czytam to wszyscy pomyślą , że to samochód tej firmy na której się to stało . Niestety samochód chłopaka który przywiózł towar na magazyn z innej firmy , został potrącony przez swój samochód ! Bardzo szkoda ze doszło do takich okoliczność … bo tu najbardziej żal mi chłopaka i mam nadzieje , że wyjdzie z tego cały i zdrowy ! Ale zapomniał zaciągnąć hamulec ręczny w swoim samochodzi i zostawił na biegu .. bieg wyskoczył a chłopak był poza autem , widząc ta sytuacje próbował zatrzymać auto rękoma , niestety ….
Następnym razem pisząc post , proszę wysłuchać dokładnie okoliczność i pisać cała prawdę a nie ułamek …
Cytować
+1 #3 piotrrrr 2023-01-26 09:54
wypadało by napisać "na terenie zakładu"
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.