Straż Miejska w Andrychowie zatrzymała osoby, które podczas libacji alkoholowej próbowali zniszczyć
Pijani wandale chcieli zniszczyć ławki w parku. Wpadli dzięki monitoringowi

Straż Miejska w Andrychowie zatrzymała osoby, które podczas libacji alkoholowej próbowali zniszczyć ławki w tutejszym parku. Wpadli dzięki monitoringowi miejskiemu.

W piątek (2.12) około godziny 19:50 operator monitoringu wizyjnego poinformował patrol Straży Miejskiej o podejrzeniu spożywania alkoholu oraz próbie dewastacji ławek przez grupę mężczyzn w Parku Miejskim przy ulicy Rynek w Andrychowie.

Na miejsce zgłoszenia został zadysponowany dwuosobowy patrol, który ujął dwie osoby podejrzane o czyn karalny. Podczas legitymowania okazało się , że są to dwie osoby nieletnie z gminy Andrychów, przy których został ujawniony alkohol w postaci wódki 40%. Obie osoby zostały przebadane alkomatem, który potwierdził spożywanie alkoholu – poinformował Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie

W toku prowadzonych czynności ustalono także, że grupie przebywały jeszcze 4 inne osoby. Były to osoby nieletnie, więc sprawa zostanie przekazana do Sądu Rodzinnego i Nieletnich w Wadowicach.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 Precz Z ciulem 2022-12-05 10:46
A W wadowicach sami wiecie
Miejsce zwane wadowickim monitoringiem obstawione przez rodzine kalinskiego i nie używane
niby w remoncie kórego nie ma ech te wały z łaczan same wychodza
Cytować
+4 #2 oko 2022-12-07 16:06
Brawo strażnicy ! Wandali tępić z całą mocą. Liczę ,że policjanci nie będą gorsi i wkrótce też pochwala się skutecznością .
Cytować
+3 #3 beti 2022-12-08 18:32
A w Wadowicach, w środku dnia, przy placu zabaw dla dzieci, 100 metrów od nowego, wygodnego, budynku policji, panowie sobie piją bez żadnej krępacji tanie trunki i nie ma problemu.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.