Kierowca jednego z pojazdów nagrał kamerą samochodową pirata drogowego, który wyprzedzał go ze znac
Wyprzedzał na krajówce poboczem i prawie potrącił pieszą. Wideo z zajścia trafiło na policję

Kierowca jednego z pojazdów nagrał kamerą samochodową pirata drogowego, który wyprzedzał go ze znaczną prędkością poboczem i prawie potrącił idącą chodnikiem kobietę. Wideo z zajścia trafiło na policję. Zobaczcie jak to wyglądało.

W dzisiejszych czasach piraci drogowi na szczęście nie mają łatwo, w obliczu m.in. srogich i kosztownych mandatów. Do tego coraz więcej kierowców "na pokładzie" swoich pojazdów posiada samochodowe rejestratory, więc udowodnienie winy staje się coraz łatwiejsze.

Dziwi więc, że jeszcze wielu mocno nieodpowiedzialnych osób popełnia ewidentne i wręcz bezczelne wykroczenia drogowe. Niedawno jeden z kierowców nagrał na drodze krajowej nr 28 w Mucharzu kolejnego takiego delikwenta, który nie przejmuje się ani przepisami ani tym, że może kogoś narazić na utratę zdrowia czy życia. Nagranie trafiło na popularny serwis w YouTube.

Idiota wyprzedza najpierw mnie a później audi i ciężarówkę która skręca w prawo, wyprzedza początkowo poboczem a następnie chodnikiem na którym znajduje się piesza. Sprawa zgłoszona na policję będę informował na bieżąco jakie kroki podjęli – informuje autor nagrania.

Zobaczcie jak to wyglądało:

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+18 #1 no comment 2022-11-22 11:26
Jak dla mnie policja powinna ustalić kierującego, zatrzymać mu uprawnienia i skierować sprawę do sądu.
Cytować
+20 #2 oko 2022-11-22 11:44
Oczekuję kolejnego artykułu na tym portalu o podjętych czynnościach przez policję i rozliczeniu kierujacego za ten karygodny czyn ! Trzeba ścigać takich wariatów . Niech nasza policja wykaże się gorliwością podobnie jak przy okazji zabezpieczeń wizyt prezesa .
Cytować
+6 #3 iki 2022-11-22 12:51
zabrac prawo jazdy debilowi i kara 10 tys ,to jakiś palant z dolneo
ślaska ,morderca drogowy
Cytować
+8 #4 Janko 2022-11-22 14:48
Cytuję iki:
zabrac prawo jazdy debilowi i kara 10 tys ,to jakiś palant z dolneo
ślaska ,morderca drogowy

SB to raczej nie Dolny Śląsk, tylko Bielsko-Biała.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.