Mimo, że czeka nas w najbliższych dniach ocieplenie, to jednak synoptycy przestrzegają, zwłaszcza kie
Uwaga kierowcy! Może być ślisko na drogach!

Mimo, że czeka nas w najbliższych dniach ocieplenie, to jednak synoptycy przestrzegają, zwłaszcza kierowców, przed marznącym deszczem i gołoledzią na drogach. Uważajcie!

Mimo, że do kalendarzowej zimy jeszcze miesiąc, w ostatnich dniach czuć już było, że jest ona tuż za pasem. W najbliższym czasie czeka nas jednak ocieplenie i powrót to "wiosennej" pogody.

Tymczasem w poniedziałek (21.11) synoptycy dla naszego regionu, w tym również dla powiatu wadowickiego, wydali ostrzeżenie meteorologiczne w którym ostrzegają w najbliższych godzinach przed opadami marznącymi.

To ważna informacja, głównie dla kierowców, bo deszcz z ujemnymi temperaturami, zwłaszcza w nocy i nad ranem, skutkować może gołoledzią więc i o kolizję czy wypadek nietrudno.

Uważajcie!

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+7 #1 Spokojnie 2022-11-21 19:06
Spokojnie w mieście od 4 lat nie sprzątany jest piasek z zim wiec tak źle nie będzie
W razie czego każdy na prawdę każdy powinien spróbować składać wnioski z pozwami na kalińskiego za zaniedbane miasto czy jakkolwiek kolizje by ktokolwiek w tym mieście miał !!!
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.