To był pracowity wieczór dla służb ratunkowych. Strażacy gasili pożary w Kalwarii Zebrzydowskiej, S
Pracowity niedzielny wieczór dla strażaków. Gasili ogień w Kalwarii, Stanisławiu i Stroniu

To był pracowity wieczór dla służb ratunkowych. Strażacy gasili pożary w Kalwarii Zebrzydowskiej, Stanisławiu  Górnymi Stroniu.

To był pracowity niedzielny (20.11) wieczór dla służb ratunkowych Najpierw zostali wezwani na ulicę 3 maja w Kalwarii Zebrzydowskiej. Doszło tam do pożaru sadzy w kominie jednego z budynków. Na miejscu interweniowały zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Kalwaria Zebrzydowska oraz policję. Sytuację udało się szybko opanować.

 

 

Do podobnej sytuacji idoszło także w miejscowości Stronie (gmina Stryszów). Tam także zapaliła się sadza w kominie budynku mieszkalnego, gasili ją strażacy zawodowi z JRG Wadowice oraz druhowie z OSP Stronie.

Późnym wieczorem doszło też do pożaru niewielkiego budynku  przy ulicy Sosienki w Stanisławiu Górnym. Sytuacja była o tyle groźna, że znajduje się on w pobliżu lasu. Pożąr gasili strażacy z JRG Wadowice, OSP Wysoka oraz OSP Stanisław Górny.

 

(MG)
(zdjęcia: Patryk Knapczyk)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.