Na drodze krajowej nr 52 doszło w powiecie do dwóch groźnych zdarzeń. Na andrychowskiej Górnicy zder
Kolizja na andrychowskiej Górnicy, auto w rowie w Kalwarii

Na drodze krajowej nr 52 doszło w powiecie do dwóch groźnych zdarzeń. Na andrychowskiej Górnicy zderzyły się trzy samochody osobowe. Z kolei w Kalwarii Zebrzydowskiej samochód dostawczy wylądował w rowie.

W środę (21.09) po godzinie 11:00 służby ratownicze zostały poinformowane o groźnym zdarzeniu na andrychowskiej Górnicy. Na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Krakowskiej zderzyły się trzy samochody osobowe: volkswagen, opel i audi. Pojazdy zostały mocno uszkodzone, jeden z nich wylądował w rowie. Na miejscu działali strażacy zawodowi z JRG Andrychów, policja oraz Zespół Ratownictwa Medycznego, który udzielił pierwszej pomocy poszkodowanym osobom.

Z kolei w Kalwarii Zebrzydowskiej, również na leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Jagiellońskiej samochód dostawczy zjechał z wzniesienia i zatrzymał się w rowie. Nikomu na szczęście nic się nie stało.

 

Policja apeluje o ostrożność: z powodu padającego deszczu pogorszyły się warunki drogowe dla kierowcó, Trzeba uważać.

(PK)
(zdjęcia: Facebook Małopolscy Kierowcy, DK52info)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.