W weekend na naszych drogach w ręce policjantów wpadło dwóch piratów drogowych, którzy znacznie prz
Dwóch piratów drogowych wpadło w ręce policji

W weekend na naszych drogach w ręce policjantów wpadło dwóch piratów drogowych, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Zostali ukarani wysokimi mandatami karnymi i punktami.

W sobotę (17.09) policjanci z wadowickiej grupy SPEED na ulicy Centralnej we Frydrychowicach zatrzymali do kontroli drogowej kierującego volvo, który w terenie zabudowanym, gdzie jest ograniczenie prędkości do 50km/h, jechał z prędkością 105 km/h. 42-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych i 13 punktami karnymi.

Z kolei w niedzielę (18.09), policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującego audi, który w Inwałdzie pędził z prędkością 154 km/h. Tym samym przekroczył dozwoloną prędkość o 104 km/h. Ponadto 45-letni mieszkaniec województwa śląskiego popełnił dwa inne wykroczenia - dwukrotnie wyprzedzał na podwójnej ciągłej. Mundurowi ukarali kierującego mandatami na łączną kwotę 3500 złotych, a na jego konto trafiło 25 punktów karnych.

Apelujemy do wszystkim uczestników ruchu drogowego o rozsądek, ostrożność i wyobraźnię. Najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo – apelują policjanci

 

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+6 #1 Audi 2022-09-19 17:34
Cztery zera a za kierownicą piąte.
Cytować
+3 #2 Kierowca 2022-09-19 20:13
Cytuję Audi:
Cztery zera a za kierownicą piąte.

Pierścienie robią wrażenie
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.