Kilka tysięcy mieszkańców Andrychowa przez dwa tygodnie pozbawionych będzie ciepłej wody z powody aw
Kilka tysięcy mieszkańców Andrychowa do 28 września bez ciepłej wody. Kryty basen też nieczynny

Kilka tysięcy mieszkańców Andrychowa przez dwa tygodnie pozbawionych będzie ciepłej wody z powody awarii w elektrociepłowni. Również andrychowski kryty basen nieczynny będzie do 30 września.

Jak już informowaliśmy niedawno, w andrychowskiej elektrociepłowni doszło do pęknięć w kotle i z tego powody konieczne są prace naprawcze. W związki z tym kilka tysięcy mieszkańców Andrychowa,  min. osiedla przy ulicy Żwirki i Wigury,  będzie pozbawionych dostaw ciepłej wody, z kranów będzie się lać jedynie zimna.

W blokach w których ciepło dostarczane jest przez AEC pojawiły się hjuz stosowne komunikaty, w których poinformowano mieszkańców, że w związku z awarią i  remontem kotła od czwartku (15.09) do 28 września będzie przerwa w dostawie ciepłej wody. Wszystkich informacji odnośnie awarii można zasięgnąć pod numerem AEC sp. z o.o. 33 443 40 50.

Z tego powodu od soboty (17.09) do 30 września nieczynny będzie Kryty Basen w Andrychowie o czym poinformował jego zarządca, czyli Miejski Ośrodek Sportu, Kultury i Turystyki.

(MG)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+1 #1 hu hu 2022-09-15 13:56
"W Andrychowie to chociaż awarie potrafią mieć a w ciulowicach nawet tego nie potrafią. Wina Łączan" :lol:
Cytować
+4 #2 yyyyy co? 2022-09-15 14:44
Cytat:
"W Andrychowie to chociaż awarie potrafią mieć a w ciulowicach nawet tego nie potrafią. Wina Łączan"
DZiwny komentarz już sama zmiana nazwy miasta która niestety wynikła przez ciula z łaczan to dopiero awaria czy też spaden wizerunku miasta . Ale co sie dziwić jak turystyka spadła za czasów ciula 4xxx :o
Syf fuszerka spadek turystyki puste witryny sklepowe wieczne konflikty z mieszkańcami zniszczona kultura miasta taki jest kalus ciul !
Wadowice wiecznie mają awarie a dokładniej zarazę z łaczan !!!
Przy jakimiś wiekszym problemie miasto leży i kwiczy bo nie ma włodarza tylko ciula !!
Cytować
+4 #3 Ciepelko 2022-09-15 17:24
Brukselka nakazala wylaczac,wiec stosuja sie do polecen,co w tym dziwnego????Chc a zrobic rewolucje kontrolowana sam to powiedzial pinokio,na konfie.Wiec czekaja chyba na rewolte,by mogli sie ewakuowac z rzadu...
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.