W całym kraju, również w powiecie wadowickim w niedzielę rano zawyły syreny na remizach. W ten spos
W niedzielę rano zawyły syreny

W całym kraju, również w powiecie wadowickim w niedzielę rano zawyły syreny na remizach. W ten sposób strażacy minutą ciszy uczcili zmarłego kolegę, strażaka Komendy Głównej PSP, który zginął w wypadku podczas służby.

W niedzielę (7.08) punktualnie o godzinie  8:00  na remizach strażackich w całej Polsce, również w powiecie wadowickim, zawyły syreny. W ten sposób strażacy minutą ciszy oddali hołd strażakowi Komendy Głównej PSP, który zginął w wypadku podczas służby.

Do wypadku doszło w sobotę (6.08) po godzinie 3:00 na obwodnicy Wrocławia, kiedy strażacy wracając z działań po pożarze  zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych w miejscowości Osła (województwo dolnośląskie) wjechali w barierę energochłonną

Samochodem jechało trzech strażaków Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej. Jeden z funkcjonariuszy, 35-latek, poniósł śmierć a dwóch zostało rannych.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze  

+4 #1 Haha 2022-08-07 10:58
Praca jak każda inna... Ludzie dojeżdżajandonp rafy też giną, w pracy giną i jakoś nie wyją im syreny...
Cytować
+5 #2 Olo 2022-08-07 12:50
Cytuję Haha:
Praca jak każda inna... Ludzie dojeżdżajandonprafy też giną, w pracy giną i jakoś nie wyją im syreny...

Dobrze powiedziane, każdy z nas żyje i każdy umrze. Taka jest reguła tego życia. Nie należy każdej śmierci ogłaszać. Każdy jest równy i na ziemi i w ziemi.
Cytować
+4 #3 Marika 2022-08-07 15:49
A,był ktoś z rządu? Sorry. Przecież pojechali się lansować do Chorwacji. To takie medialne, przecież.
Cytować
+7 #4 OSP 2022-08-07 16:32
OSP Gorzeniu i Jarszowicach nie wyły syreny.
Cytować
-3 #5 Pytanko 2022-08-08 08:16
Skoro wyły syreny to jaka to minuta ciszy?
Cytować
Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.