Podczas trzeciego przyjęcia do służby w tym roku,  garnizon małopolski zasiliło 49 nowych policjant
49 nowych policjantów złożyło ślubowanie. Dwóch z nich trafi do wadowickiej komendy

Podczas trzeciego przyjęcia do służby w tym roku,  garnizon małopolski zasiliło 49 nowych policjantów, w tym 8 kobiet. Dwóch z nich trafi do Komendy Powiatowej Policji w Wadowicach.

Podczas trzeciego przyjęcia do służby w tym roku, które odbyło się 14 czerwca  garnizon małopolski zasiliło 49 nowych policjantów, w tym 8 kobiet. We wtorek (21.06) w siedzibie Oddziału Prewencji Policji w Krakowie odbyło się ich uroczyste ślubowanie.

Wśród zaproszonych gości byli m.in. władze województwa,  przedstawiciele policyjnego związku zawodowego a także rodziny nowo przyjętych funkcjonariuszy. Apel rozpoczął się od wprowadzenia pocztu sztandarowego KWP w Krakowie i zdania  meldunku  Komendantowi Wojewódzkiemu Policji w Krakowie nadinsp. Michałowi Ledzionowi.

Następnie Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie nadinsp. Michał Ledzion odczytał słowa roty ślubowania, które powtarzali za nim adepci sztuki policyjnej. Każdemu z nich  komendant wręczył legitymacje służbowe, a wojewoda Łukasz Kmita wręczył ślubującym zasady etyki zawodowej. Wspólnie pogratulowali nowo przyjętym funkcjonariuszom wyboru zawodu.

Teraz przed nowo przyjętymi policjantami przeszkolenie, po którym rozpoczną służbę w jednostkach małopolskiego garnizonu policji. Komenda Powiatowa w Wadowicach zyska dwóch nowych funkcjonariuszy.

Warto dodać, że policja  cały czas rekrutuje i zaprasza w swoje szeregi, więcej można dowiedzieć się TUTAJ.

(AS)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl

Komentarze   

+4 #1 Eryk 2022-06-22 12:42
Będą pilnować prezesa kaczkowskiego oraz pomników jego brata.dwie wybitnie postacie, godne królów, jak powiedział nawiedzony jedraszewski.
Cytować
-1 #2 radny 2022-06-23 03:18
Cytuję Eryk:
Będą pilnować prezesa kaczkowskiego oraz pomników jego brata.dwie wybitnie postacie, godne królów, jak powiedział nawiedzony jedraszewski.

Jak ci międzyrasowo zhańbią córke pierwszy zadzwonisz, chyba że córka pasierbica, a ten ciapaty
to twój nowy "partner".
Cytować
+1 #3 Eryk do radny. 2022-06-23 12:00
Aleś Ty głupi i bez radny.
Cytować
-2 #4 Ćpanie szkodzi 2022-06-23 20:33
Cytuję Eryk do radny.:
Aleś Ty głupi i bez radny.

Przeanalizuj swój komentarz i dowiesz się kto tutaj jest głupi a najlepiej spójrz w lustro!
Cytować
0 #5 Anna 2022-06-24 12:16
Na pewno są wśród nich uczciwi, podejmujący pracę policjanta z dobrymi intencjami. Życzę satysfakcji z pracy.
Cytować
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.