Podczas pożaru w kotłowni w jednym z domów w Choczni (gmina Wadowice) znaleziono nieprzytomną kobiet
Tragedia w Choczni. Nie żyje kobieta

Podczas pożaru w kotłowni w jednym z domów w Choczni (gmina Wadowice) znaleziono nieprzytomną kobietę. Niestety mimo reanimacji, jej zycia nie udało się uratować.

W niedzielę (1.05) po południu służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze w jednym z domów przy leżącej w ciągu drogi krajowej nr 52 ulicy Kościuszki. Jak się okazało, było w pomieszczeniach było spore zadymienie powstałe z pieca.

Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Chocznia oraz policję. W Kotłowni budynku strażacy znaleźli nieprzytomną kobietę. Mimo błyskawicznej reanimacji Zespołu Ratownictwa Medycznego przeprowadzonej na miejscu, niestety jej życia nie udało się uratować, lekarz przybyły na miejsce stwierdził zgon.

Policja ustala okoliczności tej tragedii.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.