Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników gasiło pożar samochodu na jednej z posesj
Auto pod wiatą w ogniu, mogły spłonąc inne zabudowania

Kilka zastępów strażaków zawodowych i druhów ochotników gasiło pożar samochodu na jednej z posesji w Woźnikach. Zagrożony ogniem był składowany pod wiatą styropian i inne zabudowania gospodarcze. Na szczęście pożar udało się szybko ugasić.

W czwartek (20.01) około godziny 21:00 służby ratunkowe otrzymały informację o pożarze na ulicy Wikliniarzy w Woźnikach (gmina Tomice). Zapalił się tutaj stojący pod wiatą samochód osobowy.

Na miejsce zadysponowano zastępy strażaków zawodowych z JRG Wadowice, druhów ochotników z OSP Woźniki, OSP Witanowice oraz patrol policji.

Jak relacjonują druhowie z OSP Woźniki, niebezpieczeństwem zagrożony był składowany pod wiatą styropian oraz bezpośrednio przylegające inne zabudowania gospodarcze w których znajdowała się miedzy innymi słoma.

Na szczęście dzięki szybkiej interwencji strażaków, spaleniu uległ jedynie pojazd. Nikomu nic się nie stało. Policja ustala okoliczności tego zdarzenia.

(PK)

NAPISZ DO NAS: kontakt@wadowiceonline.pl
Dodaj komentarz

Pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Redakcja portalu WadowiceOnline.pl informuje, że nie odpowiada za treść komentarzy użytkowników. Komentarze o charakterze gróźb, personalne ataki oraz komentarze zakłócające dyskusję (trolling, spam) będą usuwane.